KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388067

nr 1738 8067

Oidentifierad konstnär. Signerad, Solnedgång med fartyg. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:30:17